Tottenham kopeerib Man Utd-i ümberehitust, võtavad kogu Hollandi meistrid!

Tottenham Hotspur võtab Manchester Unitedist eeskuju ümberehitamisel. Nimelt ostavad nad Hollandi meistrite liigat otse ära ja istutavad nad ümber.

Unitedil oli aastatel 2021-2022 klubi ajaloo kõige kehvem hooaeg. United palkas Hollandi liiga meistri Ajaxi peatreeneri Erik Tenhague’i. Ta tõi kaasa Anthony ja Lissandro Martinezi, kaks Unitedi peamist kaitseväärtust. Tenahh on Unitedi taaselustanud. United lõpetas Carabao Cupi, mis on nende esimene suur trofee kuue aasta jooksul.

Tottenham langes tänavu kaheksandaks. Ilma Harry Kane’i ja Son Heung-minita on meeskonda kirjeldatud keskmisena ja isegi ilma Kane’ita meeskonnana, mis võitleb relegatsioonitsoonis. Uue mänedžeri otsingud on kestnud juba kaks kuud. Selle hooaja Hollandi meistriliigat juhtiva Feyenoordi Arne Slott on tõusnud favoriidiks.메이저사이트

Briti ajaleht The Express teatas 25. kuupäeval, et “Tottenham on lähedal Slotti ametisse nimetamisele. Tottenham jäljendab seda, mida Manchester United tegi Ajaxiga, tuues veel kaks Feyenoordi staari, kui nad Slotti allkirjastavad”.

Feyenoordi olemasolevateks variantideks Dario jaoks on ründaja Jimenez Santiago, ründav keskkaitsja Orken Koku ja keskkaitsja David Hantzko.

Kui Tottenham kopeeriks Unitedi ja Tenzingi, oleksid Santiago ja Hantsko nende valikuvõimalused.

Express kirjutab: “Tottenham peegeldab Unitedi eelmise suve siirdeturu suunda. Kuna pesa nimetamine on peatselt tulemas, siis on nad huvitatud Jimenezi ja Kokou koos toomisest. Jimenez on tänavu Hollandi liigas 31 mänguga löönud 15 väravat. Kokou on Feyenoordi akadeemia toode.

United on aga kulutanud Anthony ja Martinezi peale üle 100 miljoni naelsterlingi. Tottenhami esimehe Daniel Levy jaoks, kes on odaviskaja maine, on 100 miljonit naela palju raha. Loomulikult näitab matemaatika, et kui nad Kane’i maha müüvad, võivad nad 100 miljonit naelsterlingit ülekandekulusid taskusse panna.

Jimenezi ja Koku jälgivad väidetavalt ka teised klubid. Expressi andmetel pakuvad neile konkurentsi Aston Villa, Brentford, Brighton ja Crystal Palace.

Leave a Reply

Your email address will not be published.